środa, 20.06.2018 | Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Flora
Strona główna >> Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA

Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA

22 września przypada Europejski Dzień Bez Samochodu. To doskonała okazja, by przypomnieć, że spaliny i hałas wytwarzane przez samochody przyczyniają się do obniżenia jakości życia i powstawania wielu chorób. Do akcji, w dniach 18 - 22 września, przyłącza się również Kalisz.

Nadarza się doskonała okazja, aby kierowcy spróbowali zmienić swoje przyzwyczajenia i z samochodu przesiedli się do komunikacji miejskiej. Zachęcamy zatem kierowców aby wybierając się do pracy, uczelni, szkoły skorzystali z innych środków transportu niż samochód osobowy.

Każdy, kto w dniach 18 - 22 września, będzie posiadał przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu, uprawniony będzie do bezpłatnego przejazdu autobusami komunikacji miejskiej w granicach miasta Kalisza.

Głównym celem akcji jest zachęcenie wszystkich kierowców samochodów osobowych do korzystania z alternatywnego środka transportu jakim jest komunikacja miejska.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji akcji „18-22 września dniami bez samochodu” można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta KLA przy ul. Dworcowej 1, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92) lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity