poniedziałek, 23.04.2018 | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Łódź Calisia na Prośnie
Strona główna >> Emeryci świętowali Dzień Seniora

Emeryci świętowali Dzień Seniora

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zarząd Okręgowy w Kaliszu, świętował Dzień Seniora. Z życzeniami zdrowia i pogody ducha przybyła wiceprezydent Karolina Pawliczak.

- Drodzy Seniorzy! Wasze uśmiechy to wspaniały dowód na to, że chętnie się spotykacie, wymieniacie doświadczeniami – mówiła. - Miasto podejmuje starania, by wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom. Aktywnie działa powołana przez prezydenta Grzegorza Sapińskiego Kaliska Rada Seniorów, realizujemy akcje „Zdrowy Kalisz – od juniora do seniora”, przygotowujemy również biuletyn skierowany do osób starszych – informowała podczas spotkania Karolina Pawliczak, wiceprezydent miasta Kalisza.

Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotykają się co roku, by wspólnie wspominać, bawić się, spędzić czas w miłej, wesołej atmosferze, ale i zasięgnąć porad u przybyłych gości, przedstawicieli Urzędu oraz MOPS-u.

W dzisiejszym spotkaniu integracyjnym pod hasłem „Co nam pozostało z tamtych lat” wzięli udział również: Janusz Sibiński, zastępca naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych, a także przedstawicielka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Ciupek

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity