piątek, 23.02.2018 | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Noc trzy wieże
Strona główna >> Kaliskie lato muzyczno-filmowe

Kaliskie lato muzyczno-filmowe

Rozpoczęło się "Kaliskie lato muzyczno-filmowe". W lipcu i sierpniu kinomani oraz melomani zobaczą łącznie dziewięć filmów i wysłuchają ośmiu koncertów. Zapraszamy!

- Muzyka wykonywana na żywo i plenerowe seanse cieszą się popularnością wśród kaliszan i gości przebywających w mieście - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - To dowód na to, że kaliszanie chcą spędzać czas wolny w centrum, dobrze się tutaj czują. Z tym większą przyjemnością przygotowaliśmy kolejną porcję muzyczno-filmowych atrakcji.

Miłośnicy kina obejrzą w tym roku m.in. "Zjawę", "Pompeje", "Dalidę" i "Jesteś Bogiem". Melomani będą mieli okazję posłuchać m.in. przebojów Budki Suflera w wykonaniu grupy Budka Band, piosenek Mieczysława Fogga, które zaśpiewa Jacek Kotlarski z towarzyszeniem zespołu, czy kwartetu harmonijek ustnych. - Staraliśmy się przygotować różnorodną ofertę, adresowaną do miłośników różnych gatunków muzycznych i filmowych - mówi wiceprezydent Artur Kijewski. - Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

Wszystkie koncerty rozpoczynać się będą o godzinie 18.00, natomiast seanse filmowe o 22.00. Szczegółowy program "Kaliskiego lata muzyczno-filmowego" znajduje się w załączniku. 

Uwaga! Podczas koncertu 18 sierpnia - LUIS NUBIOLA – GLOBAL FRIENDSHIP - na fortepianie zamiast Pawła Kaczmarczyka zagra Krzysztof Dys. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity