piątek, 22.06.2018 | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Panorama Prosna
Strona główna >> Konkurs plastyczny z muzyką dawną w tle

Konkurs plastyczny z muzyką dawną w tle

W imieniu organizatorów 23. Ogólnopolskiego Konkursu "Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną" zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli do wzięcia udziału w tym interdyscyplinarnym projekcie. 

Na prace plastyczne i fotograficzne zgodne z ideą konkursu – artystyczną kreacją „muzyki dawnej” czekamy w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu do 15 grudnia 2017.

Konkurs plastyczny towarzyszy ważnemu kaliskiemu wydarzeniu - Ogólnopolskiemu Festiwalowi Zespołów Muzyki Dawnej "Schola Cantorum", który w tym roku odbędzie się po raz czterdziesty. Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród nastąpi podczas festiwalu w dniach od 20 do 25 lutego 2018 r. Laureaci konkursu plastycznego są gośćmi festiwalowymi i specjalnie dla nich przygotowywane są seminaria i warsztaty. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Więcej na stronie organizatora - Kaliskiego Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży "Schola Cantorum" www.scholacantorum.kalisz.pl oraz www.mdk.kalisz.pl
 

Tekst i zdjęcia: MDK Kalisz

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity