wtorek, 19.06.2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Noc trzy wieże
Strona główna >> Konsultacje społeczne dotyczące projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta Kalisza – osiedli i sołectw

Konsultacje społeczne dotyczące projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta Kalisza – osiedli i sołectw

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta – osiedli i sołectw, określających organizację i zakres ich działania.

Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców z projektami statutów oraz poznanie ich opinii, propozycji i uwag w zakresie proponowanych projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta.

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone w terminie od 21 czerwca 2018 r. do 27 lipca 2018 r. Szczegółowe ich zasady określa zarządzenie Nr 373/2018 Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 12 czerwca 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta Kalisza – osiedli i sołectw, stanowiące załącznik do niniejszej informacji.

Zapraszamy także do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 25 czerwca 2018 r., o godz. 17:00, w Villa Calisia, przy al. Wolności 4.

Kancelaria Rady Miasta Kalisza
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity