poniedziałek, 21.05.2018 | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Flora
Strona główna >> Oceń Gminny Program Rewitalizacji

Oceń Gminny Program Rewitalizacji

18 kwietnia rozpoczęły się konsultacje społeczne Gminnego Programu Rewitalizacji, a więc bardzo ważnego dokumentu strategicznego, według którego zostanie przeprowadzonych wiele działań, mających na celu poprawę jakości życia i przebywania w Śródmieściu i jego okolicach.

Zadowoleni mieszkańcy, realizujący swoje cele i marzenia w przyjaznej i estetycznej przestrzeni – taką wizję Śródmieścia i jego okolic zakłada projekt Gminnego Programu Rewitalizacji.

Jaka jest propozycja osiągnięcia tych zamierzeń? Jak, po ich realizacji, będą wyglądały Śródmieście i jego okolice? Jaki wpływ na środowisko będą miały zaproponowane działania rewitalizacyjne?

Oddajemy w Państwa ręce Gminny Program Rewitalizacji GPR oraz  prognozę oddziaływania na środowisko projektu GPR: PROGNOZA, w których znajdą Państwo odpowiedzi, na powyższe pytania.

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii i uwag – będziemy na nie czekać do 18 maja 2017 r.
Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii pisemnie, na formularzu konsultacyjnym FORMULARZ. Wypełnione formularze można nam dostarczyć:
- drogą elektroniczną pod adres: rewitalizacja@um.kalisz.pl,
- drogą korespondencji tradycyjnej pod adres: Biuro Rewitalizacji Wydział Strategii i Rozwoju, Urząd Miejski w Kaliszu, Główny Rynek 20, 62–800 Kalisz,
- bezpośrednio do Biura Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Kaliszu, znajdującego się w ratuszu (parter, pokój nr 11), przy Głównym Rynku 20, w godzinach 07.30 – 15.30.

Mogą Państwo również zgłosić uwagi ustne w dni robocze przez cały okres trwania konsultacji, tj. od 18 kwietnia do 18 maja 2017 r., w Biurze Rewitalizacji w pokoju nr 11 (parter) w ratuszu, (Główny Rynek 20) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Na Państwa ustne opinie będziemy czekać także w punktach konsultacyjnych oraz podczas specjalnie zorganizowanych spotkań konsultacyjnych, których plan przedstawiamy poniżej.

Plan spotkań konsultacyjnych

Otwarte spotkanie informacyjne w czwartek 20 kwietnia 2017 r., godz 17.00 w III LO im. M. Kopernika, ul. Kościuszki 10.

Punkt konsultacyjny w Parku Miejskim (obok Mostu Teatralnego) w sobotę 22 kwietnia 2017 r., godz. 12.00 – 16.00.

Warsztaty we wtorek 9 maja 2017 r., godz. 17.00 w I LO im. A. Asnyka, ul. Grodzka .

Punkt konsultacyjny na deptaku (ul. Śródmiejska/Złota) w czwartek 11 maja 2017 r. , godz. 16.00 – 19.00.


Tekst: Katarzyna Ignasiak

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity