niedziela, 22.04.2018 | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Łódź Calisia na Prośnie
Strona główna >> Procentuj dla Kalisza i wygraj laptopa!

Procentuj dla Kalisza i wygraj laptopa!

Coroczny obowiązek rozliczania się z fiskusem to również doskonały moment na wsparcie lokalnych organizacji pożytku publicznego. Każdy może pomóc, przekazując 1% podatku określonemu podmiotowi w Kaliszu. My chcemy dodatkowo zmotywować kaliszan, stąd konkurs, w którym do wygrania jest laptop!

Kaliszanie mogą wybierać spośród działających w naszym mieście 34 organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego. Ich wykaz znajduje się w załączniku oraz na podstronie „Organizacje pozarządowe”.

Pamiętajmy – decydując się na powierzenie 1% lokalnej organizacji, wspieramy wiele kaliskich projektów, między innymi z obszarów pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia, kultury oraz sportu.

Chcemy dodatkowo zmotywować kaliszan, stąd konkurs, w którym główną nagrodą jest laptop. Czego oczekujemy od uczestników? Wystarczy wybrać jedną z organizacji pożytku publicznego, funkcjonującą na terenie Kalisza i (w maksymalnie pięciu zdaniach) uzasadnić, dlaczego właśnie ten podmiot warto wesprzeć, przekazując na jego rzecz swój 1 procent.   

Zwycięzcę wytypuje Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Kaliszu spośród osób, które nadeślą najciekawsze odpowiedzi. 

Wypowiedzi prosimy nadsyłać pod adres bks@um.kalisz.pl. W temacie maila prosimy wpisać hasło "procentuj", natomiast w treści uzasadnienie wyboru oraz oświadczenie podpisane imieniem i nazwiskiem, które znajduje się w regulaminie poniżej). Na odpowiedzi czekamy do końca kwietnia 2017 roku. Zwycięzców konkursu ogłosimy 12 maja 2017 roku na stronie www.kalisz.pl.

Przed odbiorem nagrody zwycięzca będzie zobowiązany do okazania komisji konkursowej kopii swojego zeznania podatkowego, złożonego w Urzędzie Skarbowym.

W załączniku znajduje się regulamin konkursu.

Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Kaliszu

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity