niedziela, 20.05.2018 | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Nocny widok ze szpitala
Strona główna >> Rehabilitacja i integracja osób niepełnosprawnych poprzez turystykę rowerową – zgłoś swój udział w projekcie!

Rehabilitacja i integracja osób niepełnosprawnych poprzez turystykę rowerową – zgłoś swój udział w projekcie!

Właśnie rozpoczyna się realizacja projektu „Rehabilitacja i integracja osób niepełnosprawnych poprzez turystykę rowerową”, którego celem jest kształtowanie prozdrowotnych postaw, integrowanie osób niepełnosprawnych z osobami sprawnymi i upowszechnianie turystyki rowerowej. Chęć udziału można zgłaszać do 23 marca w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych.

Projekt realizowany będzie w terminie od marca do września, w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zakłada spotkanie organizacyjne z poczęstunkiem, 5 wycieczek rowerowych, krajoznawczych, integracyjnych z przewodnikiem, serwisowanie rowerów oraz spotkanie podsumowujące projekt z poczęstunkiem.

Uczestnikami zadania mogą zostać pełnoletni mieszkańcy Miasta Kalisza, którzy posiadają niepełnosprawność potwierdzoną odpowiednim dokumentem-orzeczeniem (5 osób), posiadają własny rower, umiejętność poruszania się nim oraz możliwość werbalnego kontaktu, a także pełnoletni, pełnosprawni mieszkańcy Miasta Kalisza (5 osób) posiadający własny rower.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe będą przyjmowane od 12 marca do 23  marca 2018 r. (do godz. 15.30) w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza, pok. 302, ul. Kościuszki 1A.

Formularze dostępne są w Urzędzie Miasta Kalisza, pok. 302, ul. Kościuszki 1A oraz w formie elektronicznej – w załączniku poniżej.

Rekrutacja będzie prowadzona zgodnie z zasadą równości szans przez zespół pracowników WSSM na podstawie kolejności napływania formularzy zgłoszeniowych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem projektu.

Oprac. Katarzyna Ciupek

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity