niedziela, 20.05.2018 | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Kogutek wiosna
Strona główna >> Stefano Terrazzino wystąpi w Kaliszu

Stefano Terrazzino wystąpi w Kaliszu

Już 10 czerwca na Głównym Rynku włoskie przeboje zaśpiewa Stefano Terrazzino. W trakcie show nie zabraknie również tanecznych atrakcji.

Stefano Terrazzino prezentuje najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

Powszechną rozpoznawalność zyskał w 2006 roku, kiedy pierwszy raz wystąpił w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Brał udział również w niemieckiej edycji programu „Let’s Dance” oraz w polskiej „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tam, ze swoimi partnerkami tanecznymi, w tym Kingą Rusin i Anetą Zając, zwyciężał lub zajmował wysokie lokaty. W 2015 roku wziął udział w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”, a od marca 2016 roku z Wojciechem Błachem prowadzi program „Surprise, surprise!”.

Stefano Terrazzino grał również w serialach: „Samo Życie”, „39 i pół”, „Usta usta”, „Linia życia”, „Hotel 52”, „Na Wspólnej”, „Ja to mam szczęście” czy „Przyjaciółki”.

W 2008 roku wydał album „Cin Cin Amore”, na którym znalazła się m.in. piosenka „Daj mi chwilę” w duecie z Justyną Steczkowską.

Podczas występu w Kaliszu Stefano Terrazzino wraz ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne. Artysta planuje także muzyczno-taneczne animacje z udziałem publiczności.

Na występ Stefano Terrazzino zapraszamy 10 czerwca na godz. 20.00.

Oprac. Katarzyna Ciupek

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity