niedziela, 20.05.2018 | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Panorama domy
Strona główna >> Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kalisza!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kalisza!

Wzorem lat ubiegłych pragniemy, by centrum Kalisza tętniło życiem, było przestrzenią, w której lubimy spędzać czas i z której jesteśmy dumni.

Z tego powodu, zaplanowaliśmy w tym miejscu, w miesiącach letnich, wydarzenia kulturalne, koncerty, wystawy, spotkania, festyny, projekcje filmów w ramach kina letniego. Polecam Wszystkim Państwu bardzo serdecznie udział w naszych projektach oraz wspólną zabawę.

Zwykle, przewidujemy imprezy na Głównym Rynku. Ale obecnie, w samym jego sercu, odbywają się badania archeologiczne. Dlatego chcielibyśmy przenieść miejskie inicjatywy kulturalne na plac Świętego Stanisława.

Zależy nam bardzo na Państwa akceptacji dla tych działań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że głośna muzyka, i towarzyszący zabawie gwar, mogą zakłócić spokój, skomplikować w tym czasie codzienne życie.

Bardzo proszę o wyrozumiałość oraz przychylne spojrzenie. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się często.

Proszę również przyjąć moje przeprosiny, które składam w imieniu organizatorów imprez miejskich, jak i szefów innych, planowanych w najbliższych miesiącach, wydarzeń, za wszelkie uciążliwości, związane
z wieczornymi, nocnymi zabawami.

Apel z wielką prośbą o zrozumienie kieruję także do wszystkich mieszkańców śródmieścia, a szczególnie tych, którzy sąsiadują bezpośrednio z placem Świętego Stanisława. 

Jednocześnie zapraszam Państwa do wspólnej zabawy!

  Grzegorz Sapiński,
Prezydent Miasta Kalisza


 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity