poniedziałek, 21.05.2018 | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Flora
Strona główna >> Szkoła Letnia w Erfurcie

Szkoła Letnia w Erfurcie

Uniwersytet Erfurcki po raz trzynasty organizuje Szkołę Letnią, która w tym roku odbędzie się w dniach 28 czerwca - 8 lipca, pod hasłem: „Business Ideas for Thuringia in a Digital World”. 

Organizatorzy zapraszają do współpracy m.in. studentów z wszystkich miast partnerskich. Liczba uczestników jest ograniczona - do 40 osób.

Koszt udziału to 375 € za osobę, jednak ci, którzy zarejestrują się do 31 marca zapłacą mniej: 300 €. Opłata obejmuje m.in.: wykłady, materiały dydaktyczne, wycieczki z przewodnikiem (zamek Wartburg, Weimar), wizyty w znanych niemieckich przedsiębiorstwach, zakwaterowanie (pokoje 3 i 5-osobowe), lunch i bilet na transport publiczny w Erfurcie. Opłata nie obejmuje natomiast kosztów podróży z Kalisza do Erfurtu i z powrotem oraz śniadań i kolacji.

Zajęcia będą się odbywały w języku angielskim. Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, w programie zajęć znajdzie się jednak krótki kurs niemieckiego.

Szkoła Letnia to okazja do poznania studentów z całego świata i dwa tygodnie w jednym z najpiękniejszych miast Niemiec, stolicy Turyngii.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat (3 punkty ECTS).

Rejestracja upływa 30 kwietnia 2017 r.

Więcej informacji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Rejestracja uczestników.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity