niedziela, 20.05.2018 | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Łódź Calisia z teatrem
Strona główna >> Szukasz pracy? Przyjdź na targi!

Szukasz pracy? Przyjdź na targi!

Przedstawiciele 17 przedsiębiorstw, które oferują ponad 250 miejsc pracy pojawią się na kolejnej edycji Kaliskich Targów Pracy. Poszukujących zatrudnienia zapraszamy do Sali Recepcyjnej Ratusza w najbliższy wtorek, 25 kwietnia.

Przedsięwzięcie jest sprawdzoną formą bezpośredniego  spotkania pracodawców i osób poszukujących pracy - zainteresowanych ich ofertami. W tegorocznej - piątej edycji targów - weźmie udział 17 pracodawców, m.in. z branży handlowej, produkcyjnej, usługowej, metalowej, spożywczej, którzy mają do zaoferowania ok. 259 miejsc pracy. We wtorek, w Sali Recepcyjnej Ratusza pojawią się przedstawiciele firm z Kalisza, Wrocławia, Opatówka, Nowych Skalmierzyc, Warszawy i Krakowa.

Oprócz stoisk przedsiębiorców będzie można odwiedzić stanowiska służb mundurowych, które będą informować o zasadach naboru kandydatów do formacji. Podczas trwania targów odbędą się bezpłatne, tematyczne warsztaty (godz. 11:00 -  „Chcę pracować zgodnie z prawem” – doradca zawodowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu O/Zam. w Kaliszu, ul. Serbinowska 1a; godz.12:00 - „Rozmowa o pracę nie taka straszna” – doradcy zawodowi z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu).

W targach wezmą także udział przedstawiciele OHP w Kaliszu, Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Wojewódzkiego Urzędu Pracy Odział Zamiejscowy w Kaliszu, ZUS-u Inspektorat w Kaliszu oraz Urzędu Skarbowego w Kaliszu. Zainteresowani będą mogli skorzystać z oferty, porad i konsultacji powyzszych instytucji.

5. edycja Kaliskich Targów Pracy odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 kwietnia, w Sali Recepcyjnej Ratusza, w godzinach 10.00 - 13.00.

Kaliskie Targi Pracy odbywają się pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza.

Oprac. Tomasz Staszczyk

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity