piątek, 22.06.2018 | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Panorama domy
Strona główna >> Uniwersytet Erfurcki zaprasza do Szkoły Letniej

Uniwersytet Erfurcki zaprasza do Szkoły Letniej

Uniwersytet Erfurcki po raz czternasty organizuje Szkołę Letnią, która w tym roku odbędzie się w dniach 18 czerwca – 30 czerwca, pod hasłem: „Creative Ideas for Tourism in Thuringia”. Organizatorzy zapraszają do współpracy m.in. studentów ze wszystkich miast partnerskich. Liczba uczestników jest ograniczona do 40 osób.

Koszt udziału to 395 € za osobę, jednak ci, którzy zarejestrują się do 15 marca zapłacą sporo mniej: 295 €. Opłata obejmuje m.in.: wykłady, materiały dydaktyczne, wycieczki z przewodnikiem (zamki Turyngii, Las Turyński, Weimar), wizyty w znanych niemieckich przedsiębiorstwach, zakwaterowanie (pokoje 3 i 4-osobowe), lunch i bilet na transport publiczny w Erfurcie. Opłata nie obejmuje natomiast kosztów podróży z Kalisza do Erfurtu i z powrotem oraz śniadań i kolacji.

Zajęcia będą się odbywały w języku angielskim. Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, w programie zajęć znajdzie się jednak krótki kurs niemieckiego.

Szkoła Letnia to okazja do poznania studentów z całego świata i dwa tygodnie w jednym z najpiękniejszych miast Niemiec, stolicy Turyngii.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat (3 punkty ECTS).

Rejestracja upływa 15 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji.
http://www.summerschool-erfurt.de/

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
http://www.summerschool-erfurt.de/

Rejestracja uczestników.
https://www.fh-erfurt.de/summerschool/2018/apply_2018.html

Oprac. Agnieszka Tomaszewska

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity