niedziela, 27.05.2018 | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Łódź Calisia na Prośnie
Strona główna >> WinyLove wieczory płytowe w Komodzie

WinyLove wieczory płytowe w Komodzie

Na wieczory z muzyką odtwarzaną z płyt winylowych zaprasza klub "Komoda". Pierwsze spotkanie w ramach cyklu "WinyLove wieczory płytowe” odbędzie się w walentynkową środę, 14 lutego.

- Większość tych spotkań będzie miało miejsce w piwniczce klubowej Komoda Club, zachowując tym samym dotychczasową formułę spotkań środowych w Kryształowej Sali - deklarują organizatorzy. - Tematem przewodnim „WinyLovych spotkań płytowych” jest płyta winylowa z muzyką jazzową. Już teraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem 606 107 185, w celu zgłoszenia tematów czy współudziału. Zachęcamy do przynoszenia ciekawych płyt, które mogą być wysłuchane w gronie osób o podobnych upodobaniach. Oczywiście będą pojawiać się inne tematy muzyczne podobnie, jak i mini koncerty. Planujemy także spotkania z ciekawymi ludźmi, muzykami, pokazy sprzętu, liczymy na interesujące rozmowy i wymianę doświadczeń. W najbliższy wtorek, z okazji śledzika spotkamy się z muzyką filmową. Jeszcze ciekawiej zapowiada się WALENTYNKOWA ŚRODA ze jazzowymi tematami miłosnymi.

14 lutego dodatkową muzyczną atrakcją w "Komodzie" będzie minirecital Piotra Wałkowskiego, laureata programów "Szansa na sukces" i "Droga do gwiazd". Start obu muzycznych spotkań o 18.00.

Oprac. Tomasz Staszczyk

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity