piątek, 22.06.2018 | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Łódź Calisia z teatrem
Strona główna >> Wnioski o przyjęcie ucznia do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej

Wnioski o przyjęcie ucznia do klasy 4 i 7 szkoły podstawowej

Tylko do 23 marca 2018 r. można złożyć wniosek o przyjęcie ucznia do klasy 4 i 7 w trzech szkołach podstawowych:  Nr 3 przy ul. Ciasnej 16, Nr 4 przy ul. Polnej 17 i Nr 24 przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 22 – 24. Te trzy szkoły powstały na skutek przekształcenia gimnazjów w trybie przepisów wprowadzających reformę oświaty.

Wnioski o przyjęcie mogą składać rodzicie wszystkich uczniów obecnych klas 3 i 6 szkół podstawowych. Szczegóły na stronach internetowych i siedzibach wskazanych szkół. Dotyczy to tylko uczniów, którzy chcą zmienić szkołę. Rodzice niezainteresowani zmianą szkoły nie muszą wykonywać żadnych czynności, ich dzieci pozostają uczniami tej samej szkoły.

Procedury zapisów do klas 4 i 7 szkół podstawowych nie należy mylić z rekrutacją do szkół, gdzie obowiązują odrębne przepisy, w szczególności uwzględniane jest zamieszkiwanie dziecka w obwodzie szkolnym. Rekrutację przeprowadza się do klas pierwszych szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, oddziałów sportowych i dwujęzycznych. O terminach rekrutacji informujemy na stronie: e-rekrutacja do szkół i przedszkoli

Wydział Edukacji

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity