sobota, 24.03.2018 | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Łódź Calisia z teatrem
Strona główna >> Zabierz rodzinę i zjedz śniadanie w plenerze!

Zabierz rodzinę i zjedz śniadanie w plenerze!

To będzie doskonała okazja, by zjeść wspólny posiłek, spróbować produktów sprawdzonych wystawców, czy wziąć udział w warsztatach tematycznych. W niedzielę, 6 sierpnia mieszkańcy Kalisza będą mogli odwiedzić pierwszy, z czterech zaplanowanych, parków śniadaniowych.

Pierwszy wspólny posiłek w ramach projektu "Park śniadaniowy" kaliszanie będą mogli zjeść w niedzielę, 6 sierpnia, na placu przy ulicy Serbinowskiej 23, w godzinach 9.00 - 13.00. Na miejscu pojawią się m.in. stoiska gastronomiczne z bogatą ofertą. - Na smakoszy czekać będą dania na ciepło i zimno, mięsne i wegetariańskie, które będzie można spożyć na miejscu i zabrać na wynos - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Oczywiście zachęcamy także do przynoszenia własnych śniadań, które będzie można zjeść w miłej, piknikowej atmosferze. Na uczestników wspólnego posiłku czekać będą nakryte stoły z ławami do siedzenia. Chętni mogą zabrać ze sobą koce i własne siedziska.

Park śniadaniowy to nie tylko krzepienie ciała. Na dzieci czekać będą animacje i konkursy. Nie zabraknie atrakcji dla seniorów i warsztatów tematycznych.  

Kolejne parki śnaiadaniowe odbędą się 13 sierpnia (osiedle Widok), 20 sierpnia (osiedle Śródmieście I) oraz 27 sierpnia (osiedle Kaliniec).

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

Tomasz Staszczyk

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity