wtorek, 19.06.2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Łódź Calisia na Prośnie
Strona główna >> Zapraszamy kaliskie organizacje pozarządowe do zorganizowania wspólnego pikniku

Zapraszamy kaliskie organizacje pozarządowe do zorganizowania wspólnego pikniku

Stowarzyszenia i fundacje działające na terenie Miasta Kalisza zapraszamy do wspólnego zorganizowania „Pikniku z Organizacjami Pozarządowymi” i zaprezentowania na nim swojej działalności.

Zgodnie z podsumowaniem ankiety ewaluacyjnej ubiegłorocznego pikniku, tegoroczna impreza będzie miała również charakter jednodniowy i odbędzie się w sobotę, 8 września 2018 r., w godz. 13.00 – 18.00, na deptaku u zbiegu ul. Śródmiejskiej i ul. Złotej.

Celem pikniku jest pokazanie mieszkańcom Kalisza potencjału działających w naszym mieście organizacji, ich różnorodności oraz przede wszystkim bogatej oferty skierowanej do osób w każdej grupie wiekowej. Poznanie organizacji to również okazja do włączenia się w ich działalność, chociażby w formie wolontariatu, a tym samym realizacji własnych zainteresowań i pasji.

Program wydarzenia, w tym liczne atrakcje dla osób odwiedzających, będą współtworzyły same organizacje, które zechcą na pikniku zorganizować własne stoiska. Ze strony Urzędu Miasta w miarę zgłoszonego zapotrzebowania zabezpieczony zostanie m.in. sprzęt w postaci namiotów, stolików i krzeseł oraz drobne materiały niezbędne do zaprezentowania organizacji.

Chęć udziału w pikniku organizacje mogą zgłaszać do 13 lipca br. Nalezy wypełnić formularz zamieszczony w załączniku i przesłać go pod adres Centrum Organizacji Pozarządowych drogą elektroniczną: cop@um.kalisz.pl lub dostarczyć osobiście: Urząd Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1 a, III piętro, pok. 302. Po tym terminie wspólnie ustalone zostaną szczegóły organizacyjne i techniczne oraz oferta programowa imprezy.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Kalisza oraz Kaliska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity