poniedziałek, 21.05.2018 | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Panorama domy
Strona główna >> Zaproszenie dla biur podróży

Zaproszenie dla biur podróży

Bieżący rok mija w naszym mieście pod znakiem popularyzacji dokonań wywodzącego się z Kalisza podróżnika Stefana Rogozińskiego. Wiele projektów, wydarzeń kulturalnych, promocyjnych oraz turystycznych dotyczyć będzie Afryki. Zachęcamy działające w Kaliszu biura podróży do zaprezentowania swojej oferty podczas "Festiwalu kuchni i podróży".

"Festiwal kuchni i podróży" zaplanowany jest na ostatni majowy weekend (26-28 maja). Na projekt złożą się: prezentacje kuchni z różnych stron świata, koncerty, pokazy oraz projekcje kina letniego. 

Sobota, 27 maja, upłynie pod hasłem: Afryka – wielcy odkrywcy – Stefan Szolc-Rogoziński. W sercu miasta, przy ratuszu  odbędą się: panel z udziałem podróżników i badaczy,  pokaz kulinarny inspirowany kuchnią afrykańską, koncert i warsztaty muzyczne na bębnach afrykańskich. Spotkanie zwieńczy pokaz filmu "Pożegnanie z Afryką".

Zachęcamy biura podróży do włączenia się w to wydarzenie poprzez przygotowanie stoisk z ofertą biura. Płyta Głównego Rynku zostanie udostępniona nieodpłatnie, jednakże – mając na względzie zwiększenie zainteresowania ze strony publiczności – proponujemy przygotowanie drobnych upominków, kuponów czy voucherów upoważniających do zniżki na usługi  reprezentowanego biura itp. Przygotowanie i rozstawienie stoiska pozostanie w gestii biur.

W celu dokonania dalszych uzgodnień proszę o kontakt z Wydziałem Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki – Iwona Cieślak, tel. 62 504 97 05, e-mail: icieslak@um.kalisz.pl, Agata Wierzejska-Holewska, tel. 62 504 97 03 awierzejska@um.kalisz.pl.

Iwona Cieślak

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity