wtorek, 19.06.2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Panorama domy
Strona główna >> Zgłoś kandydata do Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza

Zgłoś kandydata do Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza

Przypominamy, że w sobotę, 30 czerwca upływa termin składania wniosków o przyznanie dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w sezonie 2017/2018.

Przywilej rekomendowania kandydatur indywidualnych i zbiorowych do dorocznej Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza za dokonania w mijającym sezonie kulturalnym posiadają dyrektorzy instytucji kultury i szkolnictwa artystycznego, prezesi stowarzyszeń społeczno-kulturalnych, związki i grupy twórcze, fundacje,  a także  redakcje prasy, radia i telewizji.

Rekomendacje, zawierające dane kandydata i syntetyczny opis jego działalności oraz osiągnięć, proszę kierować do Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1 a.

Szczegóły dotyczące procedury składania wniosków znajdują się w serwisie internetowym Urzędu Miejskiego (www.kalisz.pl  BIP  Urząd Miejski  Poradnik Interesanta  Sprawy  Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki  Zgłaszanie kandydatów do dorocznych Nagród Prezydenta Miasta Kalisza (...) .

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity