poniedziałek, 21.05.2018 | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Kogutek wiosna
Strona główna >> Dla mieszkańców >> Aktualnosci >> ENEJ na Święto Kobiet

ENEJ na Święto Kobiet

„Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie” czy „Lili”. Te i wiele innych  przebojów popularnej grupy ENEJ już 8 marca zabrzmi w kaliskiej hali Arena. Na wyjątkowy koncert zespołu, który święcił triumfy w najważniejszych ubiegłorocznych festiwalach i plebiscytach muzycznych, zaprasza Ośrodek, Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Koncert zapowiada się wyjątkowo, bo i dzień, w którym się odbędzie jest szczególny. Jeśli zatem odpowiada Państwu muzyczno-taneczna forma spędzenia Święta Kobiet, występ zespołu ENEJ jest ku temu wyśmienitą okazją.   

Grupa powstała w 2002 roku, ma więc za sobą ponad 10 lat scenicznych występów. Energetyczna muzyka ENEJ-a to szeroko rozumiany rock, z elementami ska, folk i reggae. Do największych przebojów zespołu należą m.in. utwory: "Radio Hello",  "Skrzydlate ręce" czy "Lili".

ENEY to także triumfator wielu ubiegłorocznych, letnich festiwali i plebiscytów. Podczas  TOPTrendy utwór "Tak smakuje życie" zdobył miano Największego Przeboju Roku. Na festiwalu w Opolu "Skrzydlate ręce" nagrodzony został SuperJedynką w kategorii SuperPrzebój.  Z kolei słuchacze Radia ESKA uznali ENEJ Najlepszym Zespołem Roku, a utwór "Symetryczno-liryczna" został Przebojem Lata Radia RMF FM. Koncerty zespołu ENEJ to niezapomniane, pełne energii wydarzenia muzyczne. Takim będzie też zapewne i ten, na który już 8 marca o godz. 18.00 zapraszamy do Hali Kalisz Arena. 

Bilety w cenie zaledwie 30 zł do nabycia:

- hala OSRiR, ul. Łódzka 29
- hala Kalisz Arena,  ul. H. Sawickie 22-24
- www.ebilety.kalisz.pl

Wszelkie dodatkowe informacje, również te dotyczące zamówień grupowych można uzyskać  pod numerem telefonu (62) 767-10-08 wew. 43 oraz wysyłając e-mail na adres   promocja@osir.kalisz.pl.

Opr. Karina Zachara

Plakat zespołu muzycznego Enej reklamujący koncert na hali Kalisz Arena.

Tags: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity