wtorek, 02.09.2014 | Imieniny: Juliana, Stefana, Wilhelma

Noc trzy wieże
Strona główna >> Dla mieszkańców >> Aktualnosci >> Kakaesiacy górą!

Kakaesiacy górą!

Aktywnie spędzili święto Trzech Króli młodzi piłkarze KKS-u. Na Stadionie Miejskim w Kaliszu rozegrali mini turniej piłki nożnej, w którym zmierzyli się z rówieśnikami z Ostrowa Wielkopolskiego. Na tle Ostrovii niebiesko-biało-zieloni spisali się wyśmienicie, zwyciężając wszystkie spotkania!

Zanim jednak doszło do pojedynków kalisko-ostrowskich mogliśmy obejrzeć klubowe derby. Ostrovia z rocznika 2002 zremisowała z rocznikiem 2001 0:0, natomiast podopieczni Jakuba Szczepaniaka pokonali drużynę Bartosza Sieronia 2:1.

- To był bardzo dobry mecz moich zawodników na tle starszych kolegów - komplementował swoich piłkarzy Bartosz Sieroń. Młodzi kakaesiacy poszli za ciosem, bowiem drużyna prowadzona przez trenera Szczepaniaka pokonała pierwszą drużynę Ostrovii 2:0, natomiast druga drużyna wygrała 4:2.

Do ostatniej serii gier kakaesiacy podchodzili zatem w bardzo dobrych nastrojach, co również przełożyło się na wydarzenia z boiska, bowiem pierwsza drużyna wygrała 4:2, natomiast druga drużyna KKS-u również pokonała pierwszą Ostrovię 5:4. Warto również zaznaczyć, iż podczas turnieju na trybunach zebrała się grupa fanatyków kaliskiego klubu, która głośnym dopingiem wspierała młodzież z Wału Matejki.

- Wykonałem tylko kilka telefonów i udało się zrobić naprawdę fajny turniej. Wiem też, że na pewno udamy się na rewanż do Ostrowa Wielkopolskiego - mówił po meczu kierownik drugiej drużyny KKS-u, Tomasz Staszak, zaznaczając jednocześnie, iż podopiecznych Bartka Sieronia czeka w najbliższym czasie jeszcze sporo ciekawych turniejów. - Na pewno udamy się na bardzo fajny turniej do Bełchatowa, gdzie zagramy na pełnowymiarowej hali, w planach są też turnieje nad morzem i nie tylko.

Po poniedziałkowych rozgrywkach na każdą z drużyn czekały także kiełbaski z grilla i ciepłe napoje.

KKS Kalisz - KKS II Kalisz 2:1*
Ostrovia I Ostrów Wlkp. - Ostrovia II Ostrów Wlkp. 0:0
KKS Kalisz - Ostrovia I Ostrów Wlkp. 2:0
KKS II Kalisz - Ostrovia II Ostrów Wlkp. 4:2