sobota, 25.02.2017 | Imieniny: Wiktora, Cezarego

Panorama domy

Data publikacji: 24.02.2017 - 16:24

Miasto podpisze nowe umowy z wolontariuszami, którzy chcą w sposób zgodny z regulaminem obowiązującym w kaliskim Schronisku wykonywać działania na rzecz zwierząt.

Data publikacji: 24.02.2017 - 16:00

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o awaryjnym wyłączeniu wody przy ul. Sukienniczej, Łaziennej, Kadeckiej, Browarnej, Piekarskiej i Rzeźniczej.

Data publikacji: 24.02.2017 - 13:06

W miniony czwartek, w szkole podstawowej nr 16 w Kaliszu odbył się egzamin karate, który zdawało ponad 70 zawodników z Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club.

Data publikacji: 24.02.2017 - 09:48

Aż 13 medali przywieźli z Zimowych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego zawodnicy sekcji pływackiej Kaliskiego Klubu Sportowego. Multimedalistą okazał się Daniel Wytwer, który pięciokrotnie stawał na podium, niemal w każdym starcie ustanawiając nowe rekordy życiowe, ale ogromnie cieszą także wyniki pozostałych kakaesiaków.

Data publikacji: 23.02.2017 - 14:57

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem. Mocniej zawieje już dziś wieczorem.

Data publikacji: 23.02.2017 - 14:14

Grupa kaliskich amatorów zimowych kąpieli wzięła udział w XIV Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Miłośnicy lodowatej wody bawili w nadmorskim kurorcie od 10 do 12 lutego.

Data publikacji: 23.02.2017 - 12:30

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o awaryjnym wyłączeniu wody przy ul. Sukienniczej, Łaziennej, Kadeckiej, Kazimierzowskiej, Browarnej, Piekarskiej i Rzeźniczej.

Data publikacji: 23.02.2017 - 11:40

Piękne, atrakcyjne nimfy w zderzeniu z brudnym przejściem podziemnym… Plastikowy kasownik zamiast czułego kochanka… Raperskie flow w kontraście do żenującego bełkotu. W ten innowacyjny sposób Główny Inspektorat Sanitarny chce zwrócić uwagę młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek. Właśnie wystartowała ogólnopolska kampania „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”.

Data publikacji: 23.02.2017 - 10:58

Już po raz dwunasty najszybciej rozwijające się mikrofirmy będą rywalizować o atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku. Nagroda główna to 45 tysięcy złotych, ale przyznane zostaną też nagrody dodatkowe. Uczestniczące w konkursie mikroprzedsiębiorstwa oceniane będą nie tylko pod kątem perspektyw rozwojowych. Równie istotne będzie nastawienie na zrównoważony rozwój i aktywność proekologiczną. Konkurs organizuje Fundacja Microfinance Centre przy finansowym wsparciu Citi Foundation.