wtorek, 19.06.2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Łódź Calisia z teatrem
Strona główna >> Dla mieszkańców >> Kaliska Karta Mieszkańca

Kaliska Karta Mieszkańca

Program „Kaliska Karta Mieszkańca” adresowany jest do wszystkich mieszkańców Miasta Kalisza, rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych w I Urzędzie Skarbowym w Kaliszu, bez względu na to, czy osiągają dochód czy nie. Karta upoważnia jej posiadaczy do korzystania ze zniżek, rabatów, ulg i przywilejów przysługujących użytkownikom Karty, realizowanych przez Miasto Kalisz oraz oferowanych przez partnerów przystępujących do Programu. 

 

Kaliska Karta Mieszkańca Wykaz ulg i partnerów Zostań partnerem programu

   

                                     

 

logo duza rodzinaRównocześnie funkcjonuje Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny, która upoważnia do korzystania ze zniżek na terenie całego kraju, a nie tylko w obrębie gminy.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzicom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu.

Karta wydawana jest bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio,dzieciom do ukończenia 18 roku życia lub do 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymują kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Ogólnopolska karta upoważnia do korzystania z określonych zniżek na terenie całego kraju. Wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny oraz lista miejsc i zniżek dostępna jest na stronie internetowej: www.rodzina.gov.pl.

Karta wydawana jest bezpłatnie, jedynie w przypadku wydania duplikatu karty pobiera się opłatę w wysokości 9,21 zł.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Kalisza zapraszamy do składania wniosków o wydanie Karty Dużej Rodziny w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, ul. Kościuszki 1A, Biuro Obsługi Interesanta – stanowisko 24.

Więcej informacji pod nr te. 62 50 49 747.

Szczegółowe informacje na temat Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, wniosków i partnerów programu znajdują się na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity