środa, 20.06.2018 | Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Łódź Calisia z teatrem
Strona główna >> Dla turystów >> Kaliski Park Wodny

Kaliski Park Wodny

Zrób sobie wodną przerwę, przepłyń z nami najdłuższe dystanse i wybierz się w podróż do źródła młodości. Aktywnie, rodzinnie, we dwoje i z przyjaciółmi – u nas na każdego czeka coś wspaniałego.

Baseny, zjeżdżalnie, sauny, fitness i wiele innych atrakcji... Świetna zabawa, głęboki relaks i aktywny wypoczynek a to wszystko w najlepszej cenie.

Zapraszamy do największego i najnowocześniejszego aquaparku w regionie. Kaliski Park Wodny to więcej niż centrum rekreacyjne, to blisko 4 hektary udanej zabawy i niezapomnianych przeżyć. To wspaniała i zdrowa rozrywka, nie tylko dla najmłodszych. Atrakcje kompleksu zostały zaplanowane z myślą o użytkownikach w każdym wieku.

Sam budynek główny to ponad 9 tysięcy m2 powierzchni zlokalizowanej na trzech kondygnacjach naziemnych. Na parterze znajdzie się zespół pomieszczeń rehabilitacyjnych i spa oraz sklep. Pierwsze piętro to przede wszystkim główna hala basenowa wraz z saunarium, szatniami i kasami, a także zespół fitness i restauracja. Na drugim piętrze mieści się kręgielnia z barem, kawiarnia, antresola z barem mokrym.

Dla amatorów wodnej rozrywki przygotowano kompleks basenów, dostosowanych do rozmaitych potrzeb i możliwości. Powierzchnia basenów wewnętrznych i zewnętrznych to blisko 2 tysiące m2. Wewnątrz największy jest basen rekreacyjny z pełną gamą atrakcji, takich jak: zjeżdżalnie, ławeczki i leżanki wodne, gejzery powietrzne, rwąca rzeka, grota sztucznej fali i wanny z hydromasażem. Wokół części rekreacyjnej znajdują się leżanki dla osób wypoczywających. Uzupełnieniem hali basenowej jest basen pływacki, brodzik dla dzieci, dwa baseny hamowne i basen solankowy.

Na zewnątrz, podobnie jak wewnątrz, znajduje się basen rekreacyjny, pływacki, brodzik dla dzieci. Spragnieni wrażeń skorzystać mogą ze zjeżdżalni pontonowej i pięciotorowej zjeżdżalni rodzinnej. Nie sposób też przeoczyć fantazyjnych gejzerów powietrznych, rwącej rzeki i groty sztucznej fali. Najmłodszych ucieszy plac zabaw.

Dla aktywnie wypoczywających na świeżym powietrzu przygotowano boiska sportowe o różnej nawierzchni. Odpowiednią dawkę adrenaliny i moc niezapomnianych wrażeń zapewni sieć zjeżdżalni licząca ponad 360 metrów długości.

W wyjątkowej scenerii saunarium każdy oczyści ciało i umysł, zregeneruje siły i nabierze energii do działania. Posłużą temu dwie sauny suche (fińskie), sauna aromatyczna, sauna parowa i sauna BIO z solą. Relaks, poprawę stanu zdrowia i samopoczucia zapewnią takie urządzenia, jak kabina z promieniowaniem podczerwonym, grota śnieżna, brodzik Kneippa, brodzik z wodą zimną, bicze wodne czy wanna whirlpool.

Centrum Zdrowia i Urody Aaua Medica proponuje szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych oraz SPA wykonywanych na najwyższym poziomie. To gwarancja relaksu i odpoczyneku, regeneracji i odnowy organizmu oraz poprawy zdrowia i wyglądu.
Komfortowo wyposażone gabinety, niezwykła atmosfera, troskliwa opieka oraz wysoki profesjonalizm personelu zapewnią idealne warunki do dbania o zdrowie, ciało oraz przywrócą harmonię zmysłom.

Niewątpliwym atutem kompleksu będzie siłownia i klub fitness, z nowoczesnymi akcesoriami i zaawansowanym technicznie sprzętem do ćwiczeń. To gwarancja wydajnego treningu i trwałych efektów.

Nie zapomniano też o tym, że wysiłek fizyczny i różne formy aktywności ruchowej mogą wzmagać apetyt i pragnienie. Zaspokojeniu potrzeb podniebienia służyć będzie bogata oferta części gastronomicznej. Jej uzupełnieniem jest bar wodny. Integralną częścią Parku Wodnego jest nowoczesna 6-torowa kręgielnia wraz z nowoczesnym klubem.

Dzięki szerokiej gamie usług Kaliski Park Wodny już znalazł się na liście najbardziej rozpoznawalnych ośrodków rekreacyjnych w regionie. Wyjątkowość tego kompleksu uwydatniają przystępne ceny usług, tak aby każdy mógł skorzystać z zaplanowanych atrakcji. Odwiedzający mogą wybrać, do których stref chcą się udać, dzięki czemu zapłacą tylko za atrakcje, które ich interesują. To miejsce wyjątkowe, dla każdego i na każdą kieszeń!

Jeszcze u nas nie byłeś. Najwyższy czas. Czekamy na Was codziennie od 6:00 do 22:00 w Kaliskim Parku Wodnym przy ul. Sportowej 10.

http://www.park-wodny.kalisz.pl/

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity