wtorek, 19.06.2018 | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Łódź Calisia na Prośnie
Strona główna >> NGO >> Kalendarz wydarzeń w Kaliszu

Kalendarz wydarzeń w Kaliszu

Kalendarz wydarzeń w Kaliszu umożliwia sprawne zaplanowanie i zharmonizowanie czasu realizacji inicjatywy z pozostałymi wydarzeniami w naszym mieście. Celem narzędzia jest również promocja działań skierowanych do mieszkańców Kalisza.

Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem wydarzenia w kalendarzu prosimy o przesłanie na e-mail: cop@um.kalisz.pl skrótu wydarzenia, zamieszczając w treści wiadomości:
1. Tytuł wydarzenia z krótkim opisem (w przypadku długich opisów zastrzegamy sobie prawo do redakcji tekstu).
2. Miejsce i czas wydarzenia.
3. Nazwę organizatora wydarzenia.
4. Imię i nazwisko koordynatora wydarzenia oraz kontakt (e-mail, nr telefonu) (informacja nie będzie wyświetlana w kalendarzu).
5. Link do wydarzenia zamieszczonego na stronie www/Facebooku  organizatora.
6. Oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach ewidencyjnych moich danych osobowych zawartych w wiadomości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)".

Moderator kalendarza nie odpowiada za zgodność terminu, czasu i miejsca wydarzenia ze stanem faktycznym oraz za inne organizacyjne zmiany (np. odwołanie wydarzenia).

Więcej informacji można uzyskać w Centrum Organizacji Pozarządowych (Urząd Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1a, pok. 302, III piętro) osobiście, mailowo: cop@um.kalisz.pl lub telefonicznie pod numerem: 797 702 486.

Kalendarz dostępny jest pod linkiem: https://www.google.com/calendar/embed?src=cop.kalisz%40gmail.com&ctz=Eur...

Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity