środa, 20.06.2018 | Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Noc trzy wieże
Strona główna >> NGO >> Promocja NGO

Promocja NGO

Wydarzenia z życia organizacji pozarządowych mogą być promowane na stronie miasta Kalisza. Wystarczy wypełnić formularz informacyjny (poniżej w załączniku) i odesłać go na adres cop@um.kalisz.pl.

Podstrona "Organizacje pozarządowe"  stanowi doskonałą możliwość promocji Państwa działalności, okazję do prezentacji kaliskich organizacji pozarządowych, szansę na dotarcie do adresatów projektów, daje również perspektywę nawiązania kontaktu ze współpracownikami, aktywistami i partnerami.

Kalendarz wydarzeń w Kaliszu

Kalendarz wydarzeń w Kaliszu umożliwia sprawne zaplanowanie i zharmonizowanie czasu realizacji inicjatywy z pozostałymi wydarzeniami w naszym mieście.  Celem narzędzia jest również promocja działań skierowanych do mieszkańców Kalisza.

Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem wydarzenia w kalendarzu prosimy o przesłanie na
e-mail: cop@um.kalisz.pl skrótu wydarzenia, zamieszczając w treści wiadomości:
1. Tytuł wydarzenia z krótkim opisem (w przypadku długich opisów zastrzegamy sobie prawo do redakcji tekstu).
2. Miejsce i czas wydarzenia.
3. Nazwę organizatora wydarzenia.
4. Imię i nazwisko koordynatora wydarzenia oraz kontakt (e-mail, nr telefonu) (informacja nie będzie wyświetlana w kalendarzu).
5. Link do wydarzenia zamieszczonego na stronie www/Facebooku  organizatora.
6. Oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach ewidencyjnych moich danych osobowych zawartych w wiadomości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.. 1182 z późn. zm.)".

Moderator kalendarza nie odpowiada za zgodność terminu, czasu i miejsca wydarzenia ze stanem faktycznym oraz za inne organizacyjne zmiany (np. odwołanie wydarzenia).

Więcej informacji można uzyskać w Centrum Organizacji Pozarządowych (budynek Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25) osobiście, mailowo: cop@um.kalisz.pl lub telefonicznie pod numerami: 62 767 35 01, 797 702 486.

Kalendarz dostępny jest pod linkiem:
https://www.google.com/calendar/embed?src=cop.kalisz%40gmail.com&ctz=Europe/Warsaw

 

 

Załącznik: 
ZałącznikWielkość
Formularz zgłaszania informacji na stronę245.5 KB
Wszelkie prawa zastrzeżone przez UM Kalisz.
Design by: coldcity