Teren niezabudowany przy ul. Metalowców

KONTAKT: Biuro Obsługi Inwestora
Urząd Miasta Kalisza
ul. Kościuszki 1 a
Tel. 62 765 43 38
e-mail: inwestor@um.kalisz.pl
ADRES: Metalowców
62-800 Kalisz
POWIERZCHNIA: 7 663 m2
WŁAŚCICIEL: Tom Sp. z o.o.
PRZEZNACZENIE TERENU: W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kalisza działka przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjno - usługową.
UZBROJENIE TERENU: Dostęp do sieci komunalnych tj. energii elektrycznej, gazowej, wodno- kanalizacyjnej, telefonicznej oraz bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Odległość przyłącza do kanalizacji sanitarnej ok 12 m.
OPIS: Nieruchomość niezabudowana położona w południowo – zachodniej części Kalisza w dzielnicy przemysłowej.

Przedmiotem oferty jest niezabudowana i nieutwardzona nieruchomość w skład której wchodzą działki nr 4/9 i 2/11 o łącznej powierzchni 7 663 m2. Są to działki które powstały w wyniku podziału działek nr 4/5 i nr 2/3. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kalisza działka przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjno – usługową. Sąsiedztwo wielu firm przemysłowych gwarantuj możliwości rozwoju, współpracy i spokojnego prowadzenia działalności przez długie lata. W przypadku zapotrzebowania na większy teren prosimy również o kontakt, istnieje możliwość zakupu większej powierzchni. Cena terenu 120 zł netto/m2 z możliwością negocjacji.

Zobacz na mapie
Wersja do druku
Wersja PDF