Nowy plac zabaw

Zakończyła się budowa placu zabaw przy ul. Rodzinnej 1, 3, 5 w Kaliszu. Inwestycja realizowana była w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Plac zabaw wyposażony jest w urządzenia do zabawy wraz z nawierzchnią amortyzującą upadki. Najmłodsi mogą już korzystać m.in. z huśtawek, piaskownicy, tzw. pajęczyny, zestawu zabawowego ze zjeżdżalnią, karuzeli. Zainstalowano ławki, kosze na śmieci i ogrodzenie. Posadzono drzewa, krzewy oraz zasiano trawę.

Wykonawcą robót budowlanych była firma : WERAN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wartość robót budowlanych to 169.740,00 zł brutto. Inwestycja zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza.

Tekst: Magdalena Furmaniak, zdjęcia: Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta