1. Wystawa Psów Nierasowych

Twój pies jest najładniejszy ze wszystkich i chciałbyś go pokazać innym miłośnikom zwierząt? Zapraszamy na wystawę psów nierasowych. Zabierz swojego pupila i weź udział w konkursie. Nagrody czekają!

Opiekunów psów nierasowych (i nie tylko) wraz ze swoimi czworonogami zapraszamy w niedzielę, 14 października, na parking przed Stadionem Miejskim przy ul. Łódzkiej 19 - 29. Zbiórka o godz. 10.45.

Program:

10.45 – zbiórka, wypełnienie zgłoszeń konkursowych,

11.00 – 11.45 – szkolenie, które poprowadzi treser z firmy Red Dog. Dowiemy się m.in. jak nauczyć zwierzę posłuszeństwa,

11.45 – 13.00 – konkurs. Psy powalczą o trzy miejsca na podium. Ponadto nagrodzimy zwierzęta
w dodatkowych kategoriach: „ulubieniec publiczności”, „pies z najładniejszym umaszczeniem”, „najweselszy pies”, „najposłuszniejszy pies”, „pies z wyjątkowymi uszami”. Zwycięzców wybierze jury: Magdalena Szklarek (Mobilne Studio Fryzjerskie w Kaliszu), Katarzyna Melke.

Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy. Wszystkich zapraszamy do pamiątkowego zdjęcia.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci.

Psa do konkursu może zgłosić osoba pełnoletnia, jednak do zabawy zapraszamy całe rodziny. Prosimy przynieść książeczkę weterynaryjną zawierającą informację o aktualnych szczepieniach.

Organizatorem Wystawy psów nierasowych jest Miasto Kalisz. Zapewniamy kosze na śmieci, worki na nieczystości oraz wodę.

Przedsięwzięcie wspierają: Pretender, Magia Kwiatów, Red Dog, Grooming Salon, Mobilne Studio Fryzjerskie, mazurek Event, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z oo w Kaliszu.

 

 

 

Wersja do druku
Wersja PDF