Akty powierzenia dla dyrektorek placówek edukacyjnych

Dyrektorki dwóch kaliskich placówek oświatowych, wyłonione w drodze konkursów, odebrały z rąk Grzegorz Sapińskiego, Prezydenta Miasta Kalisza, akty powierzenia obowiązków.

Akty powierzenia odebrały wczoraj: Katarzyna Górowska - dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 12 im. Koszałka Opałka w Kaliszu oraz Izabela Szymańska - dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 30 im. Krasnala Hałabały w Kaliszu. Szefowom placówek gratulowali prezydent Grzegorz Sapiński oraz Mariusz Witczak, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Kalisza. - Gratuluję paniom i dziękuję za dotychczasową pracę - mówił prezydent Sapiński. - Proszę przyjąć życzenia satysfakcji z wykonywanego zawodu. Oby nadchodzący, nowy rok szkolny, obfitował w trafne decyzje i kolejne edukacyjne sukcesy.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Staszczyk