Konkurs ofert na organizację wypoczynku letniego rozstrzygnięty.

KOMUNIKAT dotyczący rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży pn. Organizacja letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2022 roku.

Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 299/2022 Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 29 kwietnia 2022 roku w sprawie powołania Komisji Konkursowej do rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży, obradowała w dniu 9 maja 2022 r.

Na konkurs wpłynęły 2 oferty, które zostały poddane ocenie formalnej i merytorycznej. Jedna oferta otrzymała negatywną ocenę formalną.

W wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert dotację przyznano:

1. Klub Sportowy Niepełnosprawnych „START” w wysokości 18 500 na organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży dla 30 uczestników w Darłówku w dniach 7-20 sierpnia 2022 r.

Protokół Komisji Konkursowej jest do wglądu w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Kalisza,
ul.
Jasna 2, I piętro, pokój 103, w godzinach 7.30-15.30.

Opracował: Mariusz Witczak