Kursy dla maturzystów

Krystian Kinastowski Prezydent Miasta Kalisza oraz JM Rektor Akademii Kaliskiej prof. Andrzej Wojtyła we współpracy Miasta Kalisza i Akademii Kaliskiej proponują wsparcie młodzieży zdającej w tym roku szkolnym maturę w utrwaleniu wiedzy i umiejętności niezbędnej do zdania egzaminu dojrzałości.

Zapraszamy młodzież z kaliskich szkół ponadpodstawowych na bezpłatne, dodatkowe zajęcia z następujących przedmiotów: matematyka, chemia i biologia.

Można wybrać jednej przedmiot, dwa lub trzy (konfiguracja dowolna) - wg potrzeb tegorocznych maturzystów.

Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w Akademii Kaliskiej w soboty (matematyka i chemia) i niedziele (biologia) w blokach każdy przedmiot po 3 godziny lekcyjne. Odbędzie się 9 spotkań z każdego przedmiotu, zaczynamy w weekend 25-26.02.2023 r., kończymy 29-30.04.2023r. (harmonogram spotkań w załączeniu).

Zajęcia poprowadzą: matematyka dr Marek Dębczyński, biologia mgr Katarzyna Rzepczak, chemia mgr Renata Dominiak.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie deklaracji w swojej szkole w terminie od 14 do 20 lutego 2023r. lub bezpośrednio w Wydziale Edukacji UMK ul. Jasna 2 pok. 102.

Informacji udziela Wydział Edukacji UMK nr tel 623666603.