Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Nożnej Chłopców

7 kwietnia 2022 roku na obiektach IV Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Miasta Kalisza w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Mecze rozgrywano na boisku typu Orlik w dwóch grupach systemem każdy z każdym, następnie rozegrano kolejne mecze o miejsca V-VI ; III-IV i na sam koniec finał, gdzie (3:0) wygrała Szkoła Podstawowa nr 18 z Kalisza, Która będzie reprezentowała nasze miasto w Finale Wojewódzkim. W zawodach wzięły udział reprezentacje z następujących kaliskich szkół SP8, SP14, SP15, SP16, SP18, Edukator.
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP 18
II Edukator
III miejsce SP 14
IV miejsce SP 15
V miejsce SP 8

VI miejsce SP 16

Zawodnicy otrzymali puchary i medale. Organizatorem zawodów był Kaliski Szkolny Związek Sportowy w ramach zadania "Upowszechnianie i organizacja sportu szkolnego we wszystkich typach szkół".

Utworzył: Mariusz Witczak