Prowadzenie stanicy harcerskiej w Szałe

KOMUNIKAT dotyczący rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży pn. Prowadzenie stanicy harcerskiej w Szałe wraz z pokrywaniem bieżących kosztów utrzymania w 2022 roku.

W dniu 29 grudnia 2021 r. obradowała Komisja Konkursowa powołana zarządzeniem
nr 841/2021 Prezydenta Miasta Kalisza
w sprawie powołania Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację w 2022 roku roku zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży w formie powierzenia zadania wraz z udzieleniem dotacji.

Na konkurs wpłynęła 1 oferta, która została poddana ocenie formalnej i merytorycznej.

Propozycja przyznania dotacji, przedstawiona przez Komisję Konkursową, została przyjęta Zarządzeniem Nr 23/2022 Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 17 stycznia 2022 roku
w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert oraz ustalenia wysokości dotacji dla podmiotów niezaliczanych do sektora finansów publicznych w celu realizacji zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci
i młodzieży.

W wyniku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego
pn.
Prowadzenie stanicy harcerskiej w Szałe wraz z pokrywaniem bieżących kosztów utrzymania w 2022 roku dotację otrzymuje:

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Wielkopolska Hufiec Kalisz w wysokości 50.000,00 zł.

W związku z powyższym proszę o dostarczenie na piśmie:

1. numerów PESEL osób uprawnionych do podpisania umowy w imieniu organizacji;

2. numeru rachunku bankowego, na który zostanie przekazana dotacja;

3. oświadczenia o aktualności lub aktualnego na dzień podpisania umowy odpisu Krajowego Rejestru Sądowego.

Przedłożenie ww. dokumentów (podpisanych przez uprawnione osoby) stanowić będzie dla Wydziału Edukacji potwierdzenie przyjęcia przez organizację przyznanej dotacji i podstawę do sporządzenia stosownej umowy, na podstawie której zostaną uruchomione przyznane środki.

Protokół Komisji Konkursowej jest do wglądu w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Kalisza,
ul. Jasna 2, I piętro, pokój 111, w godzinach 7.30-14.30.

Z-ca Naczelnika

Wydziału Edukacji