Wakacje czas zacząć!

8172 uczniów szkół podstawowych i 7152 uczniów szkół ponadpodstawowych odbiera dzisiaj w Kaliszu świadectwa na zakończenie kolejnego roku szkolnego. Prezydent Krystian Kinastowski odwiedził dzisiaj Szkołę Podstawową nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, by życzyć młodzieży udanych wakacji.

- Dziękuję nauczycielom i rodzicom, którzy przez cały ten czas pomagali młodzieży zdobywać wiedzę. A samym uczniom gratuluję uzyskanych wyników. Wszystkim życzę bezpiecznych i radosnych wakacji.  Zapewniam, że w Kaliszu nie zabraknie atrakcji i każdy znajdzie mnóstwo ciekawych propozycji dla siebie - powiedział Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza.

O szczegółach oferty wakacyjnej prezydent poinformuje w najbliższych dniach.

Tekst: Magdalena Furmaniak, zdjęcia: Magdalena Bartnik, Kancelaria Prezydenta Miasta