Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Trwają zapisy na nowe warsztaty. Już po świętach Informacja Turystyczna wraca z nową odsłoną warsztatów dla dzieci i młodzieży. Warsztaty odbędą się w ratuszu, w terminach od 12.04 do 28.04.2023 r.

Tematy:

WARSZTATY NR 3
,,Jakie powinno być moje współczesne wymarzone miasto, aby było ciekawe i przyjazne do życia mieszkańcom? - czyli jak widzę i zaprojektuję Kalisz - miasto szanujące ekologię oraz pozbawione barier. Uczymy się wspólnie projektować własne miasto’’.
WARSZTATY NR 4
,,Kalisz przechodzi metamorfozę: staje się kolorowy, zazielenia się, pięknieje - a wraz z nim zmienia się Główny Rynek, będący najważniejszym centralnym placem w mieście. Punktem orientacyjnym każdego miasta; służącym do spotkań i wydarzeń kulturalnych. Miejscem do codziennego życia mieszkańców. Jak zatem widzę i zaprojektuję serce mojego miasta, aby mogło stać się wizytówką miasta; było ciekawe i przyjazne do życia - mieszkańcom w każdym wieku?
Uczymy się wspólnie projektować Główny Rynek - ścisłe centrum własnego współczesnego miasta’’.

Wybierzcie temat i godziny. Możliwe są 9.00 - 10.30 lub 11.00 - 12.30.
Czas trwania: ok. 1,30 h
Wiek: przedszkole (wiek minimum 6lat), szkoła podstawowa: klasa 1-8.
Oferta dla grup zorganizowanych (grupa max. 25osób).
Cena biletu: 8 zł
Zapisy pod nr tel. 571 315 110