Głos ulicy – festiwal dobra

Przed nami wieczór pełen emocji, muzyki i tańca. Fundacja Vanessa zaprasza na niezwykłe wydarzenie charytatywne - Koncert "Głos Ulicy - Festiwal Dobra", który odbędzie się 15 marca w hali Kalisz Arena.

- Pomagamy i wspieramy pozytywne, dobre pomysły. To kolejna impreza w Kaliszu, która odbędzie się przy naszym wsparciu. Chciałbym pogratulować Vanessie tego, jak wspaniale się rozwija i ile dobrego robi, nie tylko dla siebie, ale również dla naszego miasta - powiedział prezydent Krystian Kinastowski podczas konferencji prasowej na temat koncertu.

Podczas festiwalu na scenie pojawią się artyści hip-hopowi, tacy jak Liroy, Bartas Szymoniak, Sigma NGWM, Śliwa, VinVinci, Iceman, a także młodzi, początkujący wykonawcy.
Jednak to nie wszystko. Wśród występujących nie zabraknie także przedstawicieli streetdance. Utalentowana kaliszanka, Vanessa Power Kujawiak, będąca symbolem Fundacji Vanessa, urozmaici koncert występami tanecznymi wraz ze swoimi podopiecznymi rówieśnikami, jak również freestyle solo.

Celem tego wydarzenia jest nie tylko dostarczenie niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale przede wszystkim zbieranie środków na realizację celów statutowych Fundacji Vanessa oraz wsparcie Nikodema.

Podczas koncertu odbędzie się również zbiórka publiczna, której celem będzie zebranie funduszy na organizację wyjazdu wakacyjnego dla dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu oraz zapewnienie podstawowych potrzeb (ubrania, książki, leki itp.) dzieciom z Domu Dziecka w Czerkasie.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Krystiana Kinastowskiego.

tekst: Marcelina Pietrzak - Kancelaria Prezydenta Miasta, zdjęcia: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta