Głosujemy na Kalisz!

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Zapraszamy do głosowania na Kalisz.

Głosujemy na projekty: Kurs na rewitalizację oraz Adaptacja pomieszczeń zabytkowego budynku ratusza miejskiego na ekspozycję poświęconą dziedzictwu historyczno-kulturowemu Kalisza i regionu.

Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został formularz, za pośrednictwem którego zagłosujemy na kaliskie inwestycje.

Inwestycje można znaleźć, zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą (link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps).

Głosowanie potrwa do końca roku. 

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Organizatorem bezpłatnego konkursu jest Polska Agencja Prasowa.

Oprac.: Anna Błaszczyk, fot. Katarzyna Ciupek - Kancelaria Prezydenta Miasta
Wersja do druku
Wersja PDF