Głosujmy na Kalisz! Nagrody czekają

Przypominamy, że Kalisz po raz kolejny bierze udział w konkursie "Świeć się z Energą". Mamy szansę zostać najpiękniej rozświetlonym miastem w Polsce i zdobyć cenne nagrody dla potrzebujących mieszkańców.

W puli znalazły się nagrody o łącznej wartości aż 200 000 złotych. Plebiscyt miast podzielony jest na dwa etapy – wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta. Do drugiego etapu przejdzie 16 miast z największą liczbą głosów, które powalczą o nagrodę główną - sprzęt AGD z przeznaczeniem na cel dobroczynny o wartości 40 000 zł.

Głosować można raz dziennie. Oddaj swój głos na Kalisz!

Pierwszy etap zakończy się 7 stycznia 2021 r. Mistrzowie województw zmierzą się w ogólnopolskim finale, który potrwa od 14 do 25 stycznia 2021 r.

Kalisz już raz pokonał stolicę regionu i inne miasta w województwie wielkopolskim, zdobywając tym samym nagrody przeznaczone na cele dobroczynne – energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł oraz awans do 2. etapu zabawy. Liczymy na tegoroczny sukces i Wasze głosy!

Dodała: Katarzyna Ciupek - Kancelaria Prezydenta Miasta, zdjęcia: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta