Nowa kuchnia i pralnia dla mieszkańców kaliskiego Domu Pomocy Społecznej

Modernizacja kuchni i pralni w kaliskim Domu Pomocy Społecznej oraz wyposażenie pomieszczeń to kolejna inwestycja zrealizowana ze środków Miasta, w tym z budżetu obywatelskiego.

W ramach zadania zostały wykonane prace remontowe: wymieniono okna i drzwi, postawiono ściany działowe, położono płytki, zamontowano oświetlenie oraz instalacje wentylacji mechanicznej, wykonano izolację ścian chłodni.

Ponadto zostały zakupione regały, stoły, zlewy, okapy, naświetlacz do dezynfekcji, dwie pralko-wirówki oraz suszarka bębnowa. Łączna wartość zakupionego i dostarczonego sprzętu wynosi 94.570,77 zł. brutto.

Całkowita wartość robót to 1.543.460,53 zł brutto.

Trwa procedura związana ze zgłoszeniem i uzyskaniem pozwolenia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na użytkowanie obiektu.

Oprac. Anna Błaszczyk, zdjęcia WRM