„Kaliskie Walentynki” czas zacząć! Ogłaszamy konkurs.

W piątek, 3 lutego, rozpoczynamy walentynkowy konkurs. Każdego dnia aż do święta zakochanych w przestrzeni miasta umieszczać będziemy tabliczki ze słowami, z których należy ułożyć hasło promujące Kalisz. Zapraszamy do zabawy!

Jak wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody?

Każdego ranka na stronie Kalisz. Dopisz swoją historię. na Facebooku: https://www.facebook.com/um.kalisz/ opublikujemy post ze zdjęciem tabliczki ukrytej na terenie Kalisza wraz z podpowiedzią dotyczącą miejsca.

Na tabliczce wielkości małego zeszytu znajduje się z jednej strony zdjęcie stawu Kogutek, a z drugiej walentynkowa grafika z informacją o zasadach zabawy.

Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu tabliczki konkursowej, wykonaniu selfie, na którym będzie widoczna, oraz wymyśleniu hasła promocyjnego z wykorzystaniem wskazanych na niej słów. Po wykonaniu zadania należy w tym samym dniu przesłać wiadomość prywatną do naszej strony na Facebooku Kalisz. Dopisz swoją historię. zawierającą imię uczestnika, miejscowość, w której mieszka, oraz selfie z tabliczką wraz z hasłem promocyjnym.

Tabliczki są ponumerowane. Jedna tabliczka może zostać wykorzystana do zdjęcia tylko raz. Po wykonaniu zadania konkursowego tabliczka przechodzi na własność uczestnika konkursu.

Nagrodami w konkursie są zestawy miejskich gadżetów.

Dodatkowo, wybrane przez komisję konkursową hasła zostaną wykorzystane na plakatach promocyjnych Miasta Kalisza, które pojawią się w przestrzeni miejskiej - w szczególności na przystankach autobusowych.

Zapraszamy do śledzenia podpowiedzi na stronie Kalisz. Dopisz swoją historię. Na Facebooku.

Udanej zabawy!

Regulamin konkursu jest dostępny w załączniku.

Tekst: Katarzyna Ciupek, zdjęcie: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta