Kolejne stypendia im. Jana Pawła II przyznane

Ponad 320 uczniów kaliskich szkół odebrało dziś Stypendia Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II. Wyróżnionym gratulował m.in. prezydent Grzegorz Sapiński.

Stypendia zostały przyznane po raz 26. Rozdanie dyplomów poprzedzał program artystyczny przygotowany przez chór Deodecimus ze Szkoły Podstawowej nr 12, pod dyrekcją Krystyny Witasiak. Stypendystom gratulowali m.in. prezydent Kalisza i przewodniczący rady miasta. - Nagradzanie wyróżniających się uczniów to prawdziwa przyjemność - mówi prezydent Grzegorz Sapiński. - Mam nadzieję, że ci młodzi ludzie pozostaną w swoim mieście i w przyszłości swoją pracą będą przyczyniać się do jego rozwoju.

Stypendia Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II za osiągnięcia uzyskane w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 przyznano 323 uczniom szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. W załączniku publikujemy listę wyróżnionych osób.

Tekst: Tomasz Staszczyk, fot. Joanna Czajczyńska