To dobra wiadomość!

Festiwal Muzyczny „Gramy nad Prosną”, pod honorowym patronatem Krystiana Kinastowskiego, prezydenta Miasta Kalisza, rusza 27 sierpnia 2021 roku. Koncerty będą odbywać się w wyjątkowej scenerii.

Wykonawcy wystąpią na specjalnej platformie, usytuowanej na rzece Prośnie, tuż obok Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Impreza jednodniowa rozpocznie się o godzinie 15 przesłuchaniami zespołów, zakwalifikowanych do udziału w festiwalu przez komisję konkursową. Wyniki konkursu jury ogłosi o godz. 21, po czym przed publicznością zaprezentuje się laureat. Na finał zagra zespół Jah Motorcycle Squad Banbd, zwycięzca festiwalu 2019 roku.

JMS Band powstał w 2014 roku w Radomiu. Grupę tworzy dziewięć osób grających muzykę reggae z elementami energetycznego rocka i ska. Wyróżnienie w Kaliszu było dla nich wielką satysfakcją, a także potwierdzeniem, że obrali dobry kierunek muzyczny.

Organizatorem 14 Festiwalu „Gramy nad Prosną” jest Miasto Kalisz oraz Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, celem - promocja ciekawych zespołów, projektów muzycznych, a tym samym popularyzowanie Kalisza jako miasta muzyki.

W załącznikach znajdują się karta zgłoszenia i regulamin festiwalu.

WKST