Wszystko, czego nie wiesz o Internecie

Jak zrobić bankowy przelew internetowy i zakupy w sieci? Na co zwrócić uwagę, by chronić swoje dziecko? Co to są media społecznościowe? Odpowiedzi na pytania poznamy podczas bezpłatnych szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych - „Ja w Internecie”. Zapraszamy!

Szkolenia „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Kultura w sieci”, „Rodzic w Internecie”, „Działam w sieciach społecznościowych” organizują Miasto Kalisz i Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu. Rekrutacja już trwa.

Dlaczego warto wziąć udział? - Szkolenia odbywają się w maksymalnie dziesięcioosobowych grupach. Proponujemy elastyczny rozkład godzin - popołudnia lub weekendy. Ćwiczenia będą odbywały się na nowoczesnym sprzęcie komputerowym - laptopach z dotykowym ekranem. Zapewniamy materiały szkoleniowe i catering – mówi Monika Otrębska-Juszczak, zastępca naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Kalisza.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniach przyjmuje sekretariat Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 62 757 28 98. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby powyżej 25. roku życia.

W załącznikach znajdują się plakaty zawierające szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy i oświadczenie.

Projekt pn. "Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych", współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Schowek01.jpg [31.95 KB]

Oprac. i fot. Anna Błaszczyk