Przed nami III Kaliskie Forum Biznesu

Biznes i technologie - to główny temat III Kaliskiego Forum Biznesu, które odbędzie się 11 października 2018 r. w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

To już trzecia edycja Kaliskiego Forum Biznesu. W tym roku głównym tematem jest praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii w biznesie oraz bezpieczeństwo i ochrona danych. Udział w tegorocznej edycji potwierdzili przedstawiciele m.in: Google Internetowe Rewolucje, Microsoft Sp. z o. o., niebezpiecznik.pl, Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

- Forum to doskonała okazja na poszerzenie swojej wiedzy. Powiemy m.in. jak zadbać o bezpieczeństwo danych w firmie, jak skutecznie promować firmę w Internecie, a także jak czwarta rewolucja przemysłowa reorganizuje biznes. Ciekawym punktem programu będzie sesja Question & Answer, podczas której eksperci udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące świata biznesu i technologii – mówi Zuzanna Szczudlik, Prezes Kaliskiego Inkubatora.

Idea Kaliskiego Forum Biznesu powstała w 2016 roku, jako wspólna inicjatywa Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości i Miasta Kalisza. Od samego początku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli sektora mikro oraz małych przedsiębiorstw miasta Kalisza, a także subregionu kaliskiego.

- Cieszę się, że wspólnie z Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości stworzyliśmy cykl wydarzeń, które są platformą wymiany wiedzy i doświadczeń przedsiębiorców, samorządu oraz instytucji otoczenia biznesu. Każdego roku staramy się dobierać tematykę Forum w taki sposób, aby wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniu środowisk biznesowych - powiedział Grzegorz Sapiński, Prezydent Miasta Kalisza.

Szczegółowy program znajduje się na stronie forumbiznesu.kip.kalisz.pl. Tam również można zgłosić swój udział. III Kaliskie Forum Biznesu jest organizowane przez Miasto Kalisz i Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Oprac. Wydział Strategii i Rozwoju UM Kalisza