Przyjdź, posłuchaj i zagłosuj!

Najbliższy weekend rozpocznie się akcentem muzycznym, 6 sierpnia br. o godz. 18 odbędą się Kalisie Prezentacje Zespołów Muzycznych ˗ Czacha 2021. Grupy i soliści amatorzy zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością, zgromadzoną w Amfiteatrze w Parku Przyjaźni ˗ na kaliskim Osiedlu Czaszki.

Organizatorami imprezy są: Miasto Kalisz, Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza oraz Rada Osiedla Czaszki. Uczestnicy będą mogli zagrać i zaśpiewać: rocka, punk, metal, pop, reggae, funky, bluesa, grunge i inne. Laureata wybiorą widzowie w koncercie finałowym o godz. 21, nagrodą publiczności jest statuetka „Czacha 2021”. Ale to nie wszystko, finalista weźmie udział w festiwalu „Gramy nad Prosną”, otrzyma również wyróżnienie Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza.

Prezentacje chlubią się misją promowania młodych artystów z całego regionu, a także kulturalnej rewitalizacji Parku Przyjaźni w Kaliszu.

Na zdjęciu: Zespół Methopia, jeden z uczestników tegorocznego przeglądu. Fot. ze zbiorów organizatora.

WKST