Przypominające powiadomienia SMS-owe

Każdy mieszkaniec Kalisza może bezpłatnie otrzymywać powiadomienia SMS-owe o zbliżającym się terminie płatności podatków. Usługę należy aktywować poprzez złożenie wniosku, który znajduje się w załączniku.

Powiadomienia SMS-owe będą dotyczyły płatności i zaległości podatków od nieruchomości, rolnego, leśnego, od środków transportu oraz za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Przypominające SMS-y można aktywować składając wniosek w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1a (stanowisko nr 26 lub 27) albo za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Usługa zostanie wdrożona w ramach projektu "Partnerstwo na rzecz podnoszenia jakości i efektywności usług administracyjnych w miastach w zakresie podatków i opłat lokalnych oraz zarządzania nieruchomościami.

Wniosek do pobrania w załączniku.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta