Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza

Od godziny 10:00 trwa Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza. Poniżej porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Sytuacja sportowa i finansowa Miejskiego Klubu Sportowego.
4. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2021 rok.
5. Informacja o wykonaniu planu finansowego rachunków, na których gromadzone są środki pozyskane z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, środki pozyskane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz środki pozyskane z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa za 2021 rok.
6. Sprawozdanie z wykonania planu finansowego samorządowych instytucji kultury za 2021 rok.
7. Informacja o stanie mienia Kalisza – Miasta na prawach powiatu na dzień 31 grudnia 2021 r.
8. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
9. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2022-2043.
10. Projekt uchwały w sprawie udzielenia w 2022 roku dotacji dla właścicieli lub użytkowników wieczystych nieruchomości położonych na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji.
11. Projekt uchwały w sprawie zamiaru zmiany statutu samorządowej instytucji kultury - Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu i podania jej do publicznej wiadomości.
12. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania Stypendium Kulturalnego Prezydenta Miasta Kalisza.
13. Korespondencja.
14. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
15. Zamknięcie posiedzenia.

Kancelaria Prezydenta Miasta