Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

W Villi Calisia trwa posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza. Zachęcamy do zapoznania się z porządkiem obrad.

Porządek obrad
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji przez Miasto Kalisz zadań publicznych z zakresu oświaty z Powiatu Kaliskiego.
4. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II, funduszu stypendialnego oraz zasad, warunków i trybu przyznawania stypendiów.
5. Projekt uchwały w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza na 2024 rok.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2023 rok.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Miasta Kalisza na lata 2023-2043.
8. Pismo Prezydenta Miasta Kalisza WKST.4040.2.2023 z dnia 14 marca 2023 roku w sprawie wytypowania dwóch przedstawicieli komisji do udziału w pracach Komitetu Obchodów, związanych z ustanowieniem roku 2023 w Kaliszu Rokiem Braci Kościelniaków: Tadeusza, Mieczysława i Władysława.
9. Korespondencja:
a) Uchwała Nr SO-2/0950/17/2023 z dnia 07-03-2023 r. w sprawie wydania opinii o możliwości wykupu planowanych do wyemitowania obligacji.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
11. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała A. Tomaszewska, zdjęcia M. Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta