Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza

Od godziny 10:00 trwa komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza. Poniżej prezentujemy porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Zatwierdzenie porządku obrad.
3. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Miasta Kalisza za rok szkolny 2021/2022.
4. Projekt uchwały w sprawie przekształcenia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b poprzez zmianę jej siedziby.
5. Projekt uchwały w sprawie utworzenia Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kaliszu oraz nadania Statutu.
6. Projekt uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Kaliszu.
7. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia "Programu współpracy Miasta Kalisza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok".
8. Korespondencja:
a) Pismo Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zbytków w Poznaniu z dnia 18 października 2022r. informujące o przyznanej dotacji dla zabytku przy ul. Romańskiej 146 w Kaliszu.
9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
10. Zamknięcie posiedzenia.

Dodała: Magdalena Furmaniak, Kancelaria Prezydenta Miasta